Prodej

Nákup termokamery není jednoduchou záležitostí, protože na internetu naleznete mnoho webových stránek nabízejících termokamery, řadu distributorů či pouhých e-shopových obchodů, kde můžete termokameru pořídit. Termokamera je unikátní měřicí zařízení, které nedoporučujeme zakoupit „někde“ na internetu, ale u spolehlivého dodavatele, který je profesně způsobilý, je certifikovaný v oblasti termografie, má zkušenosti, nabízí různé školení a může Vás provést termografií od počátku až přes komplikované případy.

Níže naleznete krátky popis světových výrobců termokamer vč. kontaktních údajů na jednotlivé zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku. Doporučujeme Vám, abyste se před koupí informovali o dodavateli a nenaletěli lákavým nabídkám typu „nízká cena, zadarmo, jsme nejlepší“, za kterými se skrývá mnohdy nekvalitní termokamera a ještě horší přístup dodavatele po koupi termokamery.


Termokamera, Software, přislušenství

FLIR Systems Inc, (NASDAQ: FLIR) je lídrem na trhu v oblasti zobrazovacích systémů, které zahrnují primárně termografické kamery, kamery s rádiovým vysíláním a systémy strojového vidění. Tyto produkty hrají významnou roli v širokém spektru průmyslových, komerčních a vladních aktivit ve více než 60 zemích světa.

V komerční sféře je společnost Flir průkopníkem v dodávkách termografických systémů pro oblast průmyslu, stavebnictví, automatizace, myslivosti, bezpečnostních složek a armády. Flir nabízí široké spektrum produktů termografických kamer pro profesionály, ale také pro méně zkušené termografické techniky. S více než 60 pobočkami na světe nabízí svým zákazníkům servis na velmi vysoké technické úrovni, podporu při používání produktů FLIR, poradenství při, ale i po koupi systému a zaškolení.

Web oficiálního dodavatele společnosti FLIR v ČR a SK: www.termokamery-flir.cz


Termokamera, Software, přislušenství

Společnost InfraTec je odborníkem v oblasti termografie na oblast vědy a výzkumu se zaměřením na vysokorychlostní termokamery a na termokamery určených na testovácí a kontrolní aplikace (např. testování brzd automobilů).

Společnost InfraTec byla založena v roce 1991 v Drážďanech se specializací právě na oblast termografie a návrhu vlastních řešení v oblasti infračervené techniky. V současné době má InfraTec více než 180 zaměstnanců, kteří vyvijejí produkty a poskytují služby v oblasti termografie. Jejich předností je možnost návrhu a výroby produktů na míru a přizpůsobení dané aplikaci. Samozřejmostí je ověření kvality výrobních procesů standardem ISO 9001.

Oficiální zastoupení společnosti InfraTec v ČR a SK: www.termokamera-infratec.cz


Termokamera, Software, přislušenství

Společnost JENOPTIK AG vznikla v roce 1991 z původní společnosti JENOPTIK Carl Zeiss Jena GmbH a akcie společnosti jsou kótovány na Frankfurtské burze cenných papírů a jsou zahrnuty v indexu TecDAX. Jenoptik má cca. 3 270 zaměstnanců a v roce 2012 dosáhl obratu 585 milionů eur. Sídlo společnosti je v Německu, v Jeně.

Jenoptik AG je zaměřena na integrované optoelektronické systémy a rozděluje své obchodní a vývojové aktivity do pěti divizí: Lasery and zpracování materiálů, optické systémy, průmyslová metrologie, dopravní řešení a obrana a civilní systémy.

Divize obranných a civilních systémů společnosti Jenoptik AG zahrnuje oblast termokamer a speciálních objektivů pro lokalizaci a automatickou detekci objektů a osob na velké vzdálenosti.

Společnost Jenoptik AG zastupuje v České a Slovenské republice společnost Workswell s.r.o. pro oblast divize obranných a civilních systémů, konkrétně oblast termovize se svými dvěma pobočkami v ČR (Praha a Olomouc).

Webové stránky společnosti Workswell s.r.o.: www.workswell.cz
Logo FLUKE

Společnost Fluke je nadnárodní korporací se sídlem ve městě Everett, stát Washington, USA. Je plně vlastněna korporací Danaher Corporation (NYSE:DHR). Výrobní střediska se nachází v USA, ve Velké Británii, Asii a Nizozemsku. Prodejní a servisní pobočky jsou v Evropě, Severní Americe, Jižní Americe, Asii a Austrálii. Společnost Fluke Corporation disponuje kanály distribučních a výrobních zástupců ve více než 100 zemích a zaměstnává přibližně 2 400 pracovníků.

Primárním zaměřením společnosti je měření kvality vzduchu v interiérech, měření elektrické energie, kalibrace, biomedicína, měření teploty a údržba.

Společnost ve svém portfoliu nabízí několik řad termokamer, které lze dle technických parametrů zařadit do nižší až střední třídy termokamer.

Oficiální zastoupení společnosti FLUKE v ČR a SK: www.termokamery-fluke.cz

Popisek webu